Dzień 27 - 15.08.2021:

Gon.I (223) – II gr. (xx) – Northern Poker – video
Gon.II (224) – II gr. (oo) – Bayareq (FR) – video
Gon.III (225) – II gr. (xx) – Amon The Great (FR) – video
Gon.IV (226) – II gr. (xx) – Mazovia Queen (IRE) – video
Gon.V (227) – N. Deer Leapa (xx) – Comin' Through (AUS) – video
Gon.VI (228) – II gr. (xx) – Przystojnykaźmierz – video
Gon.VII (229) – N. Villarsa (xx) – Gancegal (IRE) – video
Gon.VIII (230) – III gr. (xx) – Alis Gloriae (FR) – video
Gon.IX (231) – IV gr. (oo) – Anwar Al Khalediah (FR) – video
Gon.X (232) – IV gr. (xx) – Bat Eater (GB) – video


Dzień 26 - 8.08.2021:

Gon.I (214) – N. Warszawski Maraton – kłusaki – Eden Pierji (FR) – video
Gon.II (215) – II gr. (oo) – Haidea – video
Gon.III (216) – II gr. (xx) – Daccini – video
Gon.IV (217) – III gr. (oo) – Awrad Al Khalediah (FR) – video
Gon.V (218) – N. Pink Pearla (xx) – Lagertha Rhyme (IRE) – video
Gon.VI (219) – Hcp. IV gr. (xx) – Szarotka (FR) – video
Gon.VII (220) – IV gr. (xx) – Luaithrion (GB) – video
Gon.VIII (221) – IV gr. (xx) – Alis Gloriae (FR) – video
Gon.IX (222) – III gr. (xx) – Hyderabadi (FR) – video


Dzień 25 - 7.08.2021:

Gon.I (205) – kłusaki – Goteborg (FR) – video
Gon.II (206) – II gr. (oo) – Wuzetka – video
Gon.III (207) – II gr. (xx) – Marvelous Stam (FR) – video
Gon.IV (208) – Hcp. IV gr. (oo) – Agent – video
Gon.V (209) – IV gr. (xx) – Louisville (GB) – video
Gon.VI (210) – Hcp. III gr. (xx) – I Belive in Angels – video
Gon.VII (211) – IV gr (xx) – Nandi (IRE) – video
Gon.VIII (212) – II gr. (xx) – Musab – video
Gon.IX (213) – kłusaki – Hmara d'Ukraine (UA) – video
Jolly Jumper (Free Eagle - Laura's Oasis) i Carl Villa (Star Poker - Chichen Itza) – video


Dzień 23 - 31.07.2021:

Gon.I (185) – II gr. (oo) – Arunas TR – video
Gon.II (186) – N. Kozienic (xx) – Stex (IRE) – video
Gon.III (187) – Gonitwa uczniowska (oo) – Gabonn (DE) – video
Gon.IV (188) – Hcp. IV gr. (xx) – Nuta (CZE) – video
Gon.V (189) – N. Figaro (oo) – Dary Al Khalediah (FR) – video
Gon.VI (190) – Hcp. III gr. (xx) – Toccatina (IRE) – video
Gon.VII (191) – II gr (oo) – Wodan – video
Gon.VIII (192) – Hcp. IV gr. (xx) – Tebinio – video
Gon.IX (193) – IV gr. (xx) – Magadi – video
Gon.X (194) – IV gr. (xx) – Italia Bere (FR) – video


Dzień 22 - 25.07.2021:

Gon.I (176) – III gr. (oo) – Hadjar (SI) – video
Gon.II (177) – N. Syreny (xx) – Timemaster (FR) – video
Gon.III (178) – Memoriał Izabelli Pawelec-Zawadzkiej (oo) – Sabamira – video
Gon.IV (179) – II gr. (xx) – Don Kasters (IRE) – video
Gon.V (180) – IV gr. (oo) – Zeeba Al Khalediah (FR) – video
Gon.VI (181) – IV gr. (xx) – Interview (IRE) – video
Gon.VII (182) – Derby Arabskie (oo) – Alsahr – video
Gon.VIII (183) – Hcp. IV gr. (xx) – Notorious (SPA) – video
Gon.IX (184) – II gr. (xx) – Blizbor (IRE) – video
Young Thomas (Dariyan - Young Majesty) i Mistral (Le Havre - Barmaid) – video


Dzień 21 - 24.07.2021:

Gon.I (167) – N. Trafa - Wathba Stallions Cup (oo) – Wirgilion – video
Gonitwa pokazowa – video
Gon.II (168) – Women Power Series (oo) – No Neveur Saularie (FR) – video
Gon.III (169) – II gr. (xx) – Matt Machine (IRE) – video
Gon.IV (170) – IV gr. (xx) – Kodi Express (IRE) – video
Gon.V (171) – N. Demon Cluba (xx) – Delos – video
Gon.VI (172) – II gr. (oo) – Al Faisal (FR) – video
Gon.VII (173) – IV gr. (xx) – Trollstroem (FR) – video
Gon.VIII (174) – N. Baracza – płoty – Artysta – video
Gon.IX (175) – N. 1. Dywizji Kawalerii Wojska Polskiego – Leading Lion – video


Sopot - Dzień 1 - 10.07.2021:

video



Dzień 20 - 4.07.2021:

Gon.I (158) – II gr. (xx) – Province of Frost – video
Gon.II (159) – II gr. (xx) – Moonu (GB) – video
Gon.III (160) – Memoriał Fryderyka Jurjewicza (xx) – Timemaster (FR) – video
Gon.IV (161) – Hcp. III gr. (xx) – Lord Invictus (IRE) – video
Gon.V (162) – N. Prezesa Totalizatora Sportowego (xx) – Night Tornado (GB) – video
Gon.VI (163) – II gr. (xx) – Maggiore – video
Gon.VII (164) – Westminster Derby (xx) – Guitar Man (IRE) – video
Gon.VIII (165) – N. Novary (xx) – Gabriella Essence (IRE) – video
Gon.IX (166) – II gr. (xx) – Frantic – video


Dzień 19 - 3.07.2021:

Gon.I (150) – Hcp. II gr. (oo) – Pianessa – video
Gon.II (151) – II gr. (xx) – Dominanta (IRE) – video
Gon.III (152) – N. Borka - Wathba Stallions Cup (oo) – El Nazir – video
Gon.IV (153) – III gr. (xx) – Virago Westminster (IRE) – video
Gon.V (154) – N. Ofira (oo) – Amwaj Al Khalediah (FR) – video
Gon.VI (155) – II gr. (oo) – Zoi (DE) – video
Gon.VII (156) – III gr. (oo) – Echarella – video
Gon.VIII (157) – II gr. (xx) – Gancegal (IRE) – video


Trening na Służewcu - 1.07.2021:

video 1
video 2
video 3
video 4
video 5

Night Tornado (Night of Thunder - Tornadea) - video
Young Thomas (Dariyan - Young Majesty), Timemaster (Mukhadram - Tierceville) i Dream It Possible (Manduro - Fand) - video
Lis - video
Lunch w Stajni Orarius - video


Trening na Służewcu - 29.06.2021:

video 1
video 2
video 3
video 4
video 5

Stajnia Niespodzianka - video
Dragon (Dahess - Djaima) - video


Dzień 18 - 27.06.2021:

Gon.II (142) – II gr. (oo) – Dalma – video
Gon.III (143) – II gr. (xx) – Dakini – video
Gon.IV (144) – Hcp. III gr. (oo) – Mutar JR – video
Gon.V (145) – N. Janowa (oo) – Alsahr – video
Gon.VI (146) – Hcp. II gr. (xx) – Bright Amber (FR) – video


Dzień 17 - 26.06.2021:

Gon.I (132) – N. Przywitania Lata – kłusaki – Eden Pierji (FR) – video
Gon.II (133) – III gr. (oo) – Iago – video
Gon.III (134) – II gr. (xx) – Groszek (IRE) – video
Gon.IV (135) – III gr. (xx) – Domitz – video
Gon.V (136) – N. El Paso (oo) – Nrgizing (FR) – video
Gon.VI (137) – III gr. (oo) – Bieshan (FR) – video
Gon.VII (138) – III gr. (xx) – Chamsin – video
Gon.VIII (139) – III gr. (xx) – Even Better (IRE) – video
Gon.IX (140) – kłusaki – Hronika (UA) – video


Trening na Służewcu - 24.06.2021:

video

Stajnia Niespodzianka - video 1
Stajnia Niespodzianka - video 2


Trening na Służewcu - 22.06.2021:

video 1
video 2
video 3
video 4

Anator (Motivator - Anayasa) - video
Night Tornado (Night of Thunder - Tornadea) - video
Petit (Zanzibari - Mimosa) i Young Thomas (Dariyan - Young Majesty) - video


Dzień 16 - 20.06.2021:

Gon.I (123) – Memoriał dr Aleksandra Falewicza – płoty – Noble Eagle – video
Gon.II (124) – kłusaki – Factoriel (FR) – video
Gon.III (125) – II gr. (oo) – Cyprus – video
Gon.IV (126) – III gr. (xx) – Blue Connoisseur (FR) – video
Gon.V (127) – N. Aschabada (xx) – Mala Czarna (IRE) – video
Gon.VI (128) – II gr. (oo) – Got de Lagarde (FR) – video
Gon.VII (129) – Gonitwa uczniowska (xx) – Taboo Tattoo – video
Gon.VIII (130) – III gr. (xx) – Arabella (FR) – video
Gon.IX (131) – N. Bojgarda – płoty – Leading Lion – video


Dzień 15 - 19.06.2021:

Gon.I (114) – III gr. (xx) – Whiskey Jar (GB) – video
Gon.II (115) – N. Kurozwęk (oo) – Samonlau 'O' (NL) – video
Gon.III (116) – II gr. (xx) – Westminster Cat (IRE) – video
Gon.IV (117) – II gr. (oo) – Al Jassim (FR) – video
Gon.V (118) – N. Green Maestro (xx) – Zpigall (GB) – video
Gon.VI (119) – Hcp. III gr. (xx) – Trollstroem (FR) – video
Gon.VII (120) – II gr. (xx) – Grants Black (IRE) – video
Gon.VIII (121) – III gr. (oo) – Mokha d'Arusula (FR) – video
Gon.IX (122) – kłusaki – George Banks (FR) – video


Trening na Służewcu - 15.06.2021:

video 1
video 2

Demelza (Estejo - Duena) i Crazy Bull (Battle of Marengo - Rocksee) - video


Dzień 14 - 13.06.2021:

Gon.I (105) – II gr. (oo) – Oficer – video
Gon.II (106) – Hcp. III gr. (xx) – Damask Blade (IRE) – video
Gon.III (107) – III gr. (oo) – Al Ban (FR) – video
Gon.IV (108) – Hcp. III gr. (xx) – Zoya Rmp (IRE) – video
Gon.V (109) – N. Iwna (xx) – Young Thomas (FR) i Anator (FR) – video
Gon.VI (110) – II gr. (oo) – Escalos – video
Gon.VII (111) – Hcp. III gr. (oo) – Efate – video
Gon.VIII (112) – III gr. (xx) – Kuri (FR) – video
Gon.IX (113) – II gr. (oo) – Frehel de Bozouls (FR) – video


Dzień 13 - 12.06.2021:

Gon.I (97) – III gr. (xx) – Lesvos (GB) – video
Gon.II (98) – II gr. (oo) – Al Ghabraa (FR) – video
Gon.III (99) – Women Power Series (xx) – Harley Wings (IRE) – video
Gon.IV (100) – N. Errlisa - Wathba Stallions Cup (oo) – Suny du Loup (FR) – video
Gon.V (101) – N. Soliny (xx) – Paradise Hill (IRE) – video
Gon.VI (102) – III gr. (oo) – Galito de Bozouls (FR) – video
Gon.VII (103) – Hcp. II gr. (xx) – Neverland – video
Gon.VIII (104) – III gr. (xx) – Pilecki (IRE) – video


Trening na Służewcu - 10.06.2021:

video 1
video 2
video 3
video 4

Petit (Zanzibari - Mimosa) - video


Trening na Służewcu - 8.06.2021:

video 1
video 2


Dzień 12 - 6.06.2021:

Gon.I (90) – kłusaki – Gobs – video
Gon.II (91) – N. Widzowa (xx) – Petit (FR) – video
Gon.III (92) – II gr. (oo) – Paquita – video
Gon.IV (93) – II gr. (xx) – Fast Skarmish (GB) – video
Gon.V (94) – Memoriał Stanisława Sałagaja (oo) – Apollo Del Sol (FR) – video
Gon.VI (95) – III gr. (xx) – Javan Eagle (IRE) – video
Gon.VII (96) – kłusaki – Goteborg (FR) – video


Dzień 11 - 5.06.2021:

Gon.I (81) – Hcp. III gr. (xx) – Paderewski (IRE) – video
Gon.II (82) – III gr. (xx) – It's A Green Thing (IRE) – video
Gon.III (83) – II gr. (oo) – El Nazir – video
Gon.IV (84) – II gr. (xx) – Gancegal (IRE) – video
Gon.V (85) – N. Haracza (xx) – Umberto Caro (FR) – video
Gon.VI (86) – III gr. (oo) – Nrgizing (FR) – video
Gon.VII (87) – III gr. (xx) – Alex Dream (IRE) – video
Gon.VIII (88) – II gr. (oo) – Djenah (FR) – video
Gon.IX (89) – Memoriał Henryka Stermacha – kłusaki – Furnika (FR) – video


Dzień 10 - 30.05.2021:

Gon.I (74) – Hcp. III gr. (xx) – Little Lucky Charm (GB) – video
Gon.II (75) – III gr. (oo) – Esrar Al Khalediah (FR) – video
Gon.III (76) – Gonitwa uczniowska (xx) – Lucky Mat (IRE) – video
Gon.IV (77) – Hcp. III gr. (xx) – Tullamore (IRE) – video
Gon.V (78) – Memoriał Jerzego Jednaszewskiego (xx) – Zanzily Passion (FR) – video
Gon.VI (79) – III gr. (oo) – Aliat Al Khalediah (FR) – video
Gon.VII (80) – III gr. (xx) – Mazovia Queen (IRE) – video


Dzień 9 - 29.05.2021:

Gon.I (66) – II gr. (xx) – Kaszi (IRE) – video
Gon.II (67) – Hcp. III gr. (xx) – Mistral (FR) – video
Gon.III (68) – II gr. (oo) – Wirgilion – video
Gon.IV (69) – III gr. (xx) – Duke Caracan (IRE) – video
Gon.V (70) – Tiwaiq Central European Arabian Derby (oo) – Dary Al Khalediah (FR) – video
Gon.VI (71) – III gr. (xx) – Icare de Sartuque (FR) – video
Gon.VII (72) – III gr. (xx) – Nandi (IRE) – video
Gon.VIII (73) – III gr. (oo) – Ouzbeks du Panjshir (FR) – video


Dzień 6 - 16.05.2021:

Gon.I (41) – kłusaki – Goteborg (FR) – video
Gon.II (42) – II gr. (xx) – Islamabad – video
Gon.III (43) – II gr. (oo) – Eulertos – video
Gon.IV (44) – Hcp. III gr. (xx) – Even Better (IRE) – video
Gon.V (45) – N. Golejewka (xx) – Night Tornado (GB) – video
Gon.VI (46) – Hcp. III gr. (oo) – Majra – video
Gon.VII (47) – Hcp. III gr. (xx) – Novitor – video
Gon.VIII (48) – III gr. (oo) – Hosco de Bozouls (FR) – video
Gon.IX (49) – III gr. (xx) – Mazovia Queen (IRE) – video


Dzień 5 - 15.05.2021:

Gon.I (34) – III gr. (xx) – Inulla – video
Gon.II (35) – III gr. (xx) – Cape'cry (IRE) – video
Gon.III (36) – II gr. (xx) – Noble Eagle – video
Gon.IV (37) – Hcp. II gr. (oo) – Hazim Al Khalediah – video
Gon.V (38) – N. Jaroszówki (xx) – Snow Storm (IRE) – video
Gon.VI (39) – III gr. (oo) – Wasmy Al Khalediah (FR) – video
Gon.VII (40) – III gr. (xx) – Jaunty (GB) – video


Dzień 4 - 9.05.2021:

Gon.I (25) – N. Wiosenny Sprint – kłusaki – George Banks (FR) – video
Gon.II (26) – II gr. (oo) – Jabet Al Khalediah – video
Gon.III (27) – Hcp. III gr. (xx) – Paderewski (IRE) – video
Gon.IV (28) – Al Khalediah Racing Festival 2021 (1) (oo) – Apollo Del Sol (FR) – video
Gon.V (29) – N. Irandy (xx) – Gryphon (IRE) – video
Gon.VI (30) – III gr. (xx) – Grossier (FR) – video
Gon.VII (31) – N. Skowronka (oo) – Wasma Al Khalediah (FR) – video
Gon.VIII (32) – III gr. (xx) – Maitresse En Titre (IRE) – video
Gon.IX (33) – Hcp. III gr. (xx) – Midnight Hero (IRE) – video
Lagertha Rhyme (Gutaifan - Cockney Rhyme), Jack The Wolf (Alhebayeb - Vampire Queen) i Takabro (Lawman - Tales of Erin) – video


Dzień 3 - 8.05.2021:

Gon.I (17) – N. Otwarcia Sezonu Kłusaczego – kłusaki – Fend d'Ukraine (UA) – video
Gon.II (18) – III gr. (oo) – Aliat Al Khalediah (FR) – video
Gon.III (19) – Gonitwa uczniowska (xx) – Neverland – video
Gon.IV (20) – II gr. (xx) – Blizbor (IRE) – video
Gon.V (21) – III gr. (xx) – Young Thomas (FR) – video
Gon.VI (22) – Hcp. III gr. (oo) – Mutar JR – video
Gon.VII (23) – III gr. (xx) – Feu de Bois (FR) – video
Gon.VIII (24) – kłusaki – Grinder (FR) – video


Dzień 2 - 2.05.2021:

Gon.I (9) – II gr. (oo) – Farhat – video
Gon.II (10) – N. Cometa (oo) – Amwaj Al Khalediah (FR) – video
Gon.III (11) – N. Dżamajki (xx) – Wedding Ring (IRE) – video
Gon.IV (12) – Hcp. III gr. (xx) – Baby Cools (IRE) – video
Gon.V (13) – N. Strzegomia (xx) – Anator (FR) – video
Gon.VI (14) – N. Kabareta (oo) – Mayar Al Khalediah (FR) – video
Gon.VII (15) – III gr. (xx) – El Pago Pago (FR) – video
Gon.VIII (16) – III gr. (oo) – Frehel de Bozouls (FR) – video
Young Thomas (Dariyan - Young Majesty) i Mistral (Le Havre - Barmaid) – video


Dzień 1 - 1.05.2021:

Gon.I (1) – N. Dandolo - Handikap Otwarcia (xx) – Saiget (IRE) – video
Gon.II (2) – III gr. (xx) – Storrada (IRE) – video
Gon.III (3) – II gr. (oo) – Nash du Douze (FR) – video
Gon.IV (4) – III gr. (xx) – Philbert (IRE) – video
Gon.V (5) – N. Generała Władysława Andersa (xx) – Guitar Man (IRE) – video
Gon.VI (6) – III gr. (oo) – Guajok de Bozouls (FR) – video
Gon.VII (7) – Memoriał Tomasza Dula (xx) – Zireael (IRE) – video
Gon.VIII (8) – III gr. (oo) – Purhib – video


Trening na Służewcu - 29.04.2021:

video 1
video 2
video 3
video 4

Xawery (Planteur - Xaara) - video
Fabulous Las Vegas (Air Chief Marshal - Coleene) - video
Wyścigówki na wypasie - video


Trening na Służewcu - 28.04.2021:

video 1
video 2
video 3
video 4


Trening na Służewcu - 27.04.2021:

video 1
video 2

Luzak na zielonym - video


24.04.2021

Stajnia Rosłońce - wiosenny przegląd koni - video


Trening na Służewcu - Stajnia Nova - 23.04.2021:

video 1
video 2
video 3
video 4


Trening na Służewcu - 22.04.2021:

Fabulous Las Vegas, Night Tornado i Timemaster - video

Stajnia Orarius:

video 1
video 2
video 3


Trening na Służewcu - 20.04.2021:

video 1
video 2