Trening na Służewcu - 10.06.2021:

video 1
video 2
video 3
video 4

Petit (Zanzibari - Mimosa) - video


Trening na Służewcu - 8.06.2021:

video 1
video 2


Dzień 12 - 6.06.2021:

Gon.I (90) – kłusaki – Gobs – video
Gon.II (91) – N. Widzowa (xx) – Petit (FR) – video
Gon.III (92) – II gr. (oo) – Paquita – video
Gon.IV (93) – II gr. (xx) – Fast Skarmish (GB) – video
Gon.V (94) – Memoriał Stanisława Sałagaja (oo) – Apollo Del Sol (FR) – video
Gon.VI (95) – III gr. (xx) – Javan Eagle (IRE) – video
Gon.VII (96) – kłusaki – Goteborg (FR) – video


Dzień 11 - 5.06.2021:

Gon.I (81) – Hcp. III gr. (xx) – Paderewski (IRE) – video
Gon.II (82) – III gr. (xx) – It's A Green Thing (IRE) – video
Gon.III (83) – II gr. (oo) – El Nazir – video
Gon.IV (84) – II gr. (xx) – Gancegal (IRE) – video
Gon.V (85) – N. Haracza (xx) – Umberto Caro (FR) – video
Gon.VI (86) – III gr. (oo) – Nrgizing (FR) – video
Gon.VII (87) – III gr. (xx) – Alex Dream (IRE) – video
Gon.VIII (88) – II gr. (oo) – Djenah (FR) – video
Gon.IX (89) – Memoriał Henryka Stermacha – kłusaki – Furnika (FR) – video


Dzień 10 - 30.05.2021:

Gon.I (74) – Hcp. III gr. (xx) – Little Lucky Charm (GB) – video
Gon.II (75) – III gr. (oo) – Esrar Al Khalediah (FR) – video
Gon.III (76) – Gonitwa uczniowska (xx) – Lucky Mat (IRE) – video
Gon.IV (77) – Hcp. III gr. (xx) – Tullamore (IRE) – video
Gon.V (78) – Memoriał Jerzego Jednaszewskiego (xx) – Zanzily Passion (FR) – video
Gon.VI (79) – III gr. (oo) – Aliat Al Khalediah (FR) – video
Gon.VII (80) – III gr. (xx) – Mazovia Queen (IRE) – video


Dzień 9 - 29.05.2021:

Gon.I (66) – II gr. (xx) – Kaszi (IRE) – video
Gon.II (67) – Hcp. III gr. (xx) – Mistral (FR) – video
Gon.III (68) – II gr. (oo) – Wirgilion – video
Gon.IV (69) – III gr. (xx) – Duke Caracan (IRE) – video
Gon.V (70) – Tiwaiq Central European Arabian Derby (oo) – Dary Al Khalediah (FR) – video
Gon.VI (71) – III gr. (xx) – Icare de Sartuque (FR) – video
Gon.VII (72) – III gr. (xx) – Nandi (IRE) – video
Gon.VIII (73) – III gr. (oo) – Ouzbeks du Panjshir (FR) – video


Dzień 6 - 16.05.2021:

Gon.I (41) – kłusaki – Goteborg (FR) – video
Gon.II (42) – II gr. (xx) – Islamabad – video
Gon.III (43) – II gr. (oo) – Eulertos – video
Gon.IV (44) – Hcp. III gr. (xx) – Even Better (IRE) – video
Gon.V (45) – N. Golejewka (xx) – Night Tornado (GB) – video
Gon.VI (46) – Hcp. III gr. (oo) – Majra – video
Gon.VII (47) – Hcp. III gr. (xx) – Novitor – video
Gon.VIII (48) – III gr. (oo) – Hosco de Bozouls (FR) – video
Gon.IX (49) – III gr. (xx) – Mazovia Queen (IRE) – video


Dzień 5 - 15.05.2021:

Gon.I (34) – III gr. (xx) – Inulla – video
Gon.II (35) – III gr. (xx) – Cape'cry (IRE) – video
Gon.III (36) – II gr. (xx) – Noble Eagle – video
Gon.IV (37) – Hcp. II gr. (oo) – Hazim Al Khalediah – video
Gon.V (38) – N. Jaroszówki (xx) – Snow Storm (IRE) – video
Gon.VI (39) – III gr. (oo) – Wasmy Al Khalediah (FR) – video
Gon.VII (40) – III gr. (xx) – Jaunty (GB) – video


Dzień 4 - 9.05.2021:

Gon.I (25) – N. Wiosenny Sprint – kłusaki – George Banks (FR) – video
Gon.II (26) – II gr. (oo) – Jabet Al Khalediah – video
Gon.III (27) – Hcp. III gr. (xx) – Paderewski (IRE) – video
Gon.IV (28) – Al Khalediah Racing Festival 2021 (1) (oo) – Apollo Del Sol (FR) – video
Gon.V (29) – N. Irandy (xx) – Gryphon (IRE) – video
Gon.VI (30) – III gr. (xx) – Grossier (FR) – video
Gon.VII (31) – N. Skowronka (oo) – Wasma Al Khalediah (FR) – video
Gon.VIII (32) – III gr. (xx) – Maitresse En Titre (IRE) – video
Gon.IX (33) – Hcp. III gr. (xx) – Midnight Hero (IRE) – video
Lagertha Rhyme (Gutaifan - Cockney Rhyme), Jack The Wolf (Alhebayeb - Vampire Queen) i Takabro (Lawman - Tales of Erin) – video


Dzień 3 - 8.05.2021:

Gon.I (17) – N. Otwarcia Sezonu Kłusaczego – kłusaki – Fend d'Ukraine (UA) – video
Gon.II (18) – III gr. (oo) – Aliat Al Khalediah (FR) – video
Gon.III (19) – Gonitwa uczniowska (xx) – Neverland – video
Gon.IV (20) – II gr. (xx) – Blizbor (IRE) – video
Gon.V (21) – III gr. (xx) – Young Thomas (FR) – video
Gon.VI (22) – Hcp. III gr. (oo) – Mutar JR – video
Gon.VII (23) – III gr. (xx) – Feu de Bois (FR) – video
Gon.VIII (24) – kłusaki – Grinder (FR) – video


Dzień 2 - 2.05.2021:

Gon.I (9) – II gr. (oo) – Farhat – video
Gon.II (10) – N. Cometa (oo) – Amwaj Al Khalediah (FR) – video
Gon.III (11) – N. Dżamajki (xx) – Wedding Ring (IRE) – video
Gon.IV (12) – Hcp. III gr. (xx) – Baby Cools (IRE) – video
Gon.V (13) – N. Strzegomia (xx) – Anator (FR) – video
Gon.VI (14) – N. Kabareta (oo) – Mayar Al Khalediah (FR) – video
Gon.VII (15) – III gr. (xx) – El Pago Pago (FR) – video
Gon.VIII (16) – III gr. (oo) – Frehel de Bozouls (FR) – video
Young Thomas (Dariyan - Young Majesty) i Mistral (Le Havre - Barmaid) – video


Dzień 1 - 1.05.2021:

Gon.I (1) – N. Dandolo - Handikap Otwarcia (xx) – Saiget (IRE) – video
Gon.II (2) – III gr. (xx) – Storrada (IRE) – video
Gon.III (3) – II gr. (oo) – Nash du Douze (FR) – video
Gon.IV (4) – III gr. (xx) – Philbert (IRE) – video
Gon.V (5) – N. Generała Władysława Andersa (xx) – Guitar Man (IRE) – video
Gon.VI (6) – III gr. (oo) – Guajok de Bozouls (FR) – video
Gon.VII (7) – Memoriał Tomasza Dula (xx) – Zireael (IRE) – video
Gon.VIII (8) – III gr. (oo) – Purhib – video


Trening na Służewcu - 29.04.2021:

video 1
video 2
video 3
video 4

Xawery (Planteur - Xaara) - video
Fabulous Las Vegas (Air Chief Marshal - Coleene) - video
Wyścigówki na wypasie - video


Trening na Służewcu - 28.04.2021:

video 1
video 2
video 3
video 4


Trening na Służewcu - 27.04.2021:

video 1
video 2

Luzak na zielonym - video


24.04.2021

Stajnia Rosłońce - wiosenny przegląd koni - video


Trening na Służewcu - Stajnia Nova - 23.04.2021:

video 1
video 2
video 3
video 4


Trening na Służewcu - 22.04.2021:

Fabulous Las Vegas, Night Tornado i Timemaster - video

Stajnia Orarius:

video 1
video 2
video 3


Trening na Służewcu - 20.04.2021:

video 1
video 2