DERBY 1991-2019 - więcej


Dzień 28 - 30.08.2020:

Gon.I (237) – III gr. (oo) – Musab – video
Gon.II (238) – N. Białki (oo) – Mayar Al Khalediah (FR) – video
Gon.III (239) – Al Khalediah Poland Cup (oo) – Anood Al Khalediah (FR) – video
Gon.IV (240) – N. Emaela - Wathba Stallion Cup (oo) – Mantaa – video
Gon.V (241) – Sheikh Zayed Bin Sultan Al Nahyan - N. Europy (oo) – Shadwan Al Khalediah (FR) – video
Gon.VI (242) – N. Sabelliny (oo) – Amwaj Al Khalediah (FR) – video
Gon.VII (243) – II gr. (oo) – Dobra Dynastia – video
Gon.VIII (244) – Memoriał Bogdana Ziemiańskiego (oo) – Eldas – video
Gon.IX (245) – IV gr. (oo) – Monther Al Khalediah (FR) – video


Dzień 27 - 29.08.2020:

Gon.I (229) – II gr. (oo) – Magic Algazal (FR) – video
Gon.II (230) – N. Skarba (xx) – Lagertha Rhyme (IRE) – video
Gon.III (231) – III gr. (xx) – La Factrice (GB) – video
Gon.IV (232) – II gr. (xx) – Elvas (FR) – video
Gon.V (233) – N. Deer Leapa (xx) – Windsor Beach (IRE) – video
Gon.VI (234) – Gonitwa uczniowska (xx) – Marysin – video
Gon.VII (235) – IV gr. (oo) – Orkis JR – video
Gon.VIII (236) – N. Villarsa (xx) – Natanielka (GB) – video


Dzień 26 - 23.08.2020:

Gon.I (220) – Warszawski Sprint – kłusaki – For Ever Cool (FR) – video
Gon.II (221) – Hcp. IV gr. (xx) – Travna – video
Gon.III (222) – II gr. (xx) – Perrine – video
Gon.IV (223) – II gr. (oo) – Kromvel (RU) – video
Gon.V (224) – N. Pink Pearla (xx) – Night Tornado (GB) – video
Gon.VI (225) – III gr. (oo) – Alia Al Khalediah (FR) – video
Gon.VII (226) – Hcp. III gr. (xx) – Bint Marshal (FR) – video
Gon.VIII (227) – IV gr. (xx) – Jago (IRE) – video
Gon.IX (228) – III gr. (xx) – Carla Cola (IRE) – video


Dzień 25 - 22.08.2020:

Gon.I (212) – III gr. – Lindahl's Avatar (DK) – video
Gon.II (213) – kłusaki – Goteborg (FR) – video
Gon.III (214) – II gr. (xx) – Zireael (IRE) – video
Gon.IV (215) – II gr. (oo) – Sakiewka – video
Gon.V (216) – III gr. (xx) – Invincible Gunner (IRE) – video
Gon.VI (217) – IV gr. (xx) – Philbert (IRE) – video
Gon.VII (218) – Hcp. IV gr. (xx) – Mashreq Al Naseef (SY) – video
Gon.VIII (219) – kłusaki – Furnika (FR) – video


Dzień 24 - 16.08.2020:

Gon.I (202) – kłusaki – Factoriel (FR) – video
Gon.II (203) – II gr. (oo) – Hes – video
Gon.III (204) – II gr. (oo) – Anator (FR) – video
Gon.IV (205) – Memoriał Mieczysława Mełnickiego (xx) – Liaqura (IRE) – video
Gon.V (206) – N. Liry (Oaks) (xx) – Inter Royal Lady (IRE) – video
Gon.VI (207) – N. Trafa (oo) – Hazim Al Khalediah – video
Gon.VII (208) – IV gr. (xx) – Brave Joanna (IRE) – video
Gon.VIII (209) – III gr. (xx) – Freya Z (IRE) – video
Gon.IX (210) – Hcp. III gr. (oo) – Go Fast de Bozouls (FR) – video
Gon.X (211) – IV gr. (xx) – Mistral (FR) – video


Dzień 23 - 15.08.2020:

Gon.I (193) – III gr. (xx) – Caresser (FR) – video
Gon.II (194) – Hcp. III gr. (xx) – Książę Persji – video
Gon.III (195) – II gr. (xx) – Lady Gabi (IRE) – video
Gon.IV (196) – Gonitwa uczniowska (oo) – Sadyba – video
Gon.V (197) – N. Kozienic (xx) – Plontier (FR) – video
Gon.VI (198) – II gr. (oo) – Lilianna – video
Gon.VII (199) – IV gr. (xx) – Akcent Caro (IRE) – video
Gon.VIII (200) – IV gr. (xx) – Party Animal (GER) – video
Gon.IX (201) – IV gr. (xx) – Fear of the Dark (FR) – video
Gon.X (202) – kłusaki – Ephrem de Guepre (FR) – video


Trening na Służewcu - 13.08.2020:

video 1
video 2


Trening na Służewcu - 11.08.2020:

video 1
video 2


Dzień 22 - 9.08.2020:

Gon.I (183) – II gr. (xx) – Quibou (FR) – video
Gon.II (184) – N. Syreny (xx) – Umberto Caro (FR) – video
Gon.III (185) – Memoriał Izabelli Pawelec-Zawadzkiej (oo) – Mantaa – video
Gon.IV (186) – II gr. (xx) – Torquist – video
Gon.V (187) – Derby Arabskie (oo) – Wielki Dakris – video
Gon.VI (188) – Hcp. IV gr. (xx) – Gec (IRE) – video
Gon.VII (189) – IV gr. (oo) – Alia Al Khalediah (FR) – video
Gon.VIII (190) – IV gr. (xx) – Ecubano (GB) – video
Gon.IX (191) – III gr. (oo) – Guajok de Bozouls (FR) – video


Dzień 21 - 8.08.2020:

Gon.I (173) – II gr. (xx) – Lagertha Rhyme (IRE) – video
Gon.II (174) – N. Europejczyka (oo) – Sjabahar 'OA' (NL) – video
Gon.III (175) – N. Dorpata (xx) – Power Barbarian (GB) – video
Gon.IV (176) – IV gr. (xx) – Gone Hill (IRE) – video
Gon.V (177) – N. Demon Cluba (xx) – Petit (FR) – video
Gon.VI (178) – N. Figaro (oo) – Seiful Muliuk (RU) – video
Gon.VII (179) – IV gr. (xx) – Largo Forte (GB) – video
Gon.VIII (180) – II gr. (oo) – Farielle (FR) – video
Gon.IX (181) – Women Power Series (oo) – Ouzbeks du Panjshir (FR) – video
Gon.X (182) – IV gr. (xx) – Don Zou – video


Trening na Służewcu - 28.07.2020:

video 1
video 2
video 3
video 4


Trening na Służewcu - 25.07.2020:

Chill Force (Murhib - Geuldaj-Djeeli)
Salam Al Khalediah (Nashwan Al Khalidiah - Quesche du Paon)
video 1
video 2


Dzień 20 - 19.07.2020:

Gon.I (164) – N. Novary (xx) – Frantic – video
Gon.II (165) – II gr. (xx) – Makhalan (IRE) – video
Gon.III (166) – Memoriał Fryderyka Jurjewicza (xx) – Emiliano Zapata (GB) – video
Gon.IV (167) – II gr. (xx) – Zimbardo (CZE) – video
Gon.V (168) – N. Prezesa Totalizatora Sportowego (xx) – Monpti (GER) – video
Pan Andrzej Szydlik – video
Gon.VI (169) – Westminster Derby (xx) – Night Thunder (IRE) – video
Gon.VII (170) – Hcp. III gr. (xx) – Adventure (FR) – video
Gon.VIII (171) – II gr. (xx) – Snow Storm (IRE) – video
Gon.IX (172) – II gr. (xx) – Dame Gladys (GB) – video


Dzień 19 - 18.07.2020:

Gon.I (154) – Hcp. II gr. (oo) – Wielki Alexander – video
Gon.II (155) – II gr. (xx) – Charlotte RMP (GB) – video
Gon.III (156) – N. Borka (oo) – Mayar Al Khalediah (FR) – video
Gon.IV (157) – Hcp. III gr. (xx) – Mobecq (FR) – video
Gon.V (158) – N. Kurozwęk (oo) – Gatsby de Bozouls (FR) – video
Gon.VI (159) – III gr. (xx) – Zefora – video
Gon.VII (160) – II gr. (oo) – Samonlau 'OA' (NL) – video
Gon.VIII (161) – III gr. (oo) – Eau de Bozouls (FR) – video
Gon.IX (162) – III gr. (xx) – Whiskey Jar (GB) – video
Gon.X (163) – III gr. (oo) – Fikats de Bozouls (FR) – video


Trening na Służewcu - 14.07.2020:

video 1
video 2
Stajnia Orarius


Dzień 18 - 12.07.2020:

Gon.I (145) – N. Przywitania Lata – kłusaki – Furnika (FR) – video
Gon.II (146) – N. Ofira (oo) – Salam Al Khalediah (FR) – video
Gon.III (147) – II gr. (xx) – Province Of Frost – video
Gon.IV (148) – II gr. (oo) – Pianessa – video
Gon.V (149) – N. Janowa (oo) – Hamal – video
Gon.VI (150) – III gr. (xx) – Freya Z (IRE) – video
Gon.VII (151) – III gr. (oo) – Gabonn (DE) – video
Gon.VIII (152) – II gr. (oo) – Areema – video
Gon.IX (153) – Hcp. II gr (xx) – Jack The Wolf (IRE) – video


Dzień 17 - 11.07.2020:

Gon.I (137) – kłusaki – Factoriel (FR) – video
Gon.II (138) – III gr. (oo) – Nizam – video
Gon.III (139) – II gr. (xx) – Lady Joanna (IRE) – video
Gon.IV (140) – III gr. (xx) – Candy Rider (USA) – video
Gon.V (141) – Hcp. III gr. (xx) – Datula – video
Gon.VI (142) – III gr. (xx) – Mazovia Queen (IRE) – video
Gon.VII (143) – III gr. (xx) – Just Gold (FR) – video
Gon.VIII (144) – N. Przychówku – kłusaki – Goteborg (FR) – video


Dzień 16 - 5.07.2020:

Gon.I (128) – II gr. (oo) – Atilio – video
Gon.II (129) – Gonitwa uczniowska (xx) – Sypnij Groszem (IRE) – video
Gon.III (130) – II gr. (oo) – El Nasira – video
Gon.IV (131) – Hcp. III gr. (xx) – Narvil – video
Gon.V (132) – N. Aschabada (xx) – Javan Eagle (IRE) – video
Gon.VI (133) – III gr. (xx) – Tarkan – video
Gon.VII (134) – III gr. (xx) – Miss Zou – video
Gon.VIII (135) – III gr. (oo) – Amaya – video
Gon.IX (136) – kłusaki – Eternity de Ginai (FR) – video


Dzień 15 - 4.07.2020:

Gon.I (119) – III gr. (xx) – Atman (IRE) – video
Gon.II (120) – III gr. (oo) – Aliat Al Khalediah (FR) – video
Gon.III (121) – II gr. (xx) – Best Life – video
Gon.IV (122) – II gr. (oo) – Mayar Al Khalediah (FR) – video
Gon.V (123) – N. Green Maestro (xx) – Torquist – video
Gon.VI (124) – Hcp. III gr. (xx) – Leading Lion – video
Gon.VII (125) – II gr. (xx) – Gancegal (IRE) – video
Gon.VIII (126) – II gr. (oo) – Amwaj Al Khalediah (FR) – video
Gon.IX (127) – Mistrzostwa Polski Kłusaków – Brandy Hornline (FR) – video
Kamil Grzybowski i Factoriel (So Lovely Girl - Tagmare) – video


Dzień 14 - 28.06.2020:

Gon.I (110) – II gr. (oo) – Hazim Al Khalediah – video
Gon.II (111) – II gr. (xx) – Power Barbarian (GB) – video
Gon.III (112) – Hcp. III gr. (oo) – Asrar Al Khalediah (FR) – video
Gon.IV (113) – Hcp. III gr. (xx) – Emperrato (IRE) – video
Gon.V (114) – N. Iwna (xx) – Night Thunder (IRE) – video
Gon.VI (115) – III gr. (xx) – Luaithrion (GB) – video
Gon.VII (116) – N. El Paso (oo) – Cesio – video
Gon.VIII (117) – II gr. (xx) – Caresser (FR) – video
Gon.IX (118) – kłusaki – Diopsyd Izabelli – video


Dzień 13 - 27.06.2020:

Gon.I (102) – Hcp. II gr. (xx) – Dark King – video
Gon.II (103) – II gr. (oo) – Hadjar (SI) – video
Gon.III (104) – Women Power Series (2) (xx) – Silver Rock – video
Gon.IV (105) – III gr. (xx) – Snow Storm (IRE) – video
Gon.V (106) – N. Soliny (xx) – Inter Royal Lady (IRE) – video
Gon.VI (107) – N. Errlisa (oo) – Rasmy Al Khalediah (FR) – video
Gon.VII (108) – III gr. (oo) – Anwar Al Khalediah (FR) – video
Gon.VIII (109) – kłusaki – Goteborg (FR) – video


Dzień 12 - 21.06.2020:

Gon.I (93) – II gr. (oo) – Musab – video
Gon.II (94) – Memoriał Jerzego Jednaszewskiego (xx) – Petit (FR) – video
Gon.III (95) – II gr. (oo) – Ezyr – video
Gon.IV (96) – N. Bandosa (oo) – Shadwan Al Khalediah (FR) – video
Gon.V (97) – N. Widzowa (xx) – Plontier (FR) – video
Gon.VI (98) – III gr. (xx) – Yasmeen (FR) – video
Gon.VII (99) – III gr. (oo) – Ehssana – video
Gon.VIII (100) – II gr. (xx) – Deneris – video
Gon.IX (101) – III gr. (xx) – Theskyisnolimit (IRE) – video


Dzień 11 - 20.06.2020:

Gon.I (85) – Hcp. III gr. (xx) – Taboo Tattoo – video
Gon.II (86) – II gr. (xx) – The Kid Bobby B (GB) – video
Gon.III (87) – III gr. (oo) – Guajok de Bozouls (FR) – video
Gon.IV (88) – III gr. (xx) – Calmir (IRE) – video
Gon.V (89) – N. Haracza (xx) – Umberto Caro (FR) – video
Gon.VI (90) – N. Kabareta (oo) – Wielki Dakris – video
Gon.VII (91) – II gr. (oo) – Salma JR – video
Gon.VIII (92) – III gr. (xx) – Smashing – video


Trening na Służewcu - 16.06.2020:

video 1
video 2


Dzień 10 - 14.06.2020:

Gon.II (77) – III gr. (xx) – Grey Berry (IRE) – video
Gon.III (78) – II gr. (oo) – Celebryk – video
Gon.IV (79) – Hcp. II gr. (xx) – Proletarius (FR) – video
Gon.V (80) – II gr. (oo) – Sahm Al Khalediah (FR) – video
Gon.VI (81) – Hcp. III gr. (oo) – Ciecieruk – video
Gon.VII (82) – Hcp. III gr. (xx) – Doc Davis (FR) – video
Gon.VIII (83) – III gr. (xx) – Nandi (IRE) – video
Gon.IX (84) – kłusaki – Fulham (FR) – video


Dzień 9 - 13.06.2020:

Gon.I (67) – II gr. (oo) – Pikiet – video
Gon.II (68) – III gr. (xx) – Old Prince – video
Gon.III (69) – II gr. (oo) – Tirex – video
Gon.IV (70) – III gr. (oo) – Alnnajm – video
Gon.V (71) – Gonitwa uczniowska (xx) – Fear of the Dark (FR) – video
Gon.VI (72) – II gr. (oo) – Zoulikha (FR) – video
Gon.VII (73) – III gr. (xx) – Crazy Bull (IRE) – video
Gon.VIII (74) – II gr. (xx) – Delos – video
Gon.IX (75) – kłusaki – George Banks (FR) – video


Dzień 8 - 7.06.2020:

Gon.I (58) – II gr. (xx) – Hipop de Loire (FR) – video
Gon.II (59) – III gr. (xx) – Fuzja – video
Gon.III (60) – II gr. (oo) – Aplaus – video
Gon.IV (61) – Women Power Series (1) (xx) – Pilecki (IRE) – video
Gon.V (62) – N. Westminster Rulera (xx) – Timemaster (FR) – video
Gon.VI (63) – III gr. (oo) – Anwar Al Khalediah (FR) – video
Gon.VII (64) – Hcp. III gr. (xx) – Zefora – video
Gon.VIII (65) – III gr. (xx) – Ishii Maki – video
Gon.IX (66) – III gr. (xx) – Showmeyourheaven (IRE) – video


Dzień 7 - 6.06.2020:

Gon.I (49) – III gr. (oo) – Awrad Al Khalediah (FR) – video
Gon.II (50) – II gr. (xx) – Majkel (IRE) – video
Gon.III (51) – II gr. (oo) – Hefira Grand – video
Gon.IV (52) – III gr. (xx) – Montero (FR) – video
Gon.V (53) – N. Westminster Wiosenna (xx) – Inter Royal Lady (IRE) – video
Gon.VI (54) – III gr. (xx) – Scuti (FR) – video
Gon.VII (55) – III gr. (xx) – Javan Eagle (IRE) – video
Gon.VIII (56) – II gr. (oo) – Gatsby de Bozouls (FR) – video
Gon.IX (57) – III gr. (xx) – Urugwajka – video


Trening na Służewcu - 26.05.2020:

video 1
video 2


Trening na Służewcu - 23.05.2020:

video


Trening na Służewcu - 9.05.2020:

video 1
video 2


Trening na Służewcu - 22.02.2020:

video 1
video 2