Trening na Służewcu - 1.08.2017:

klacz Akiria (Zambezi Sun - Apokalypse) - video
Stajnia Traf - video
Sen o Warszawie (Ruten - Soczi) i Xawery (Planteur - Xaara) - video
Na zielonym - video


Dzień 22 - 29.07.2017:

Gon.I (173) – N. Koheilana I (oo) – Monmurhib Kossack (NL) – video
Gon.II (174) – N. Syreny (xx) – Emperor Ajeez (IRE) – video
Gon.III (175) – N. Dorpata (xx) – Alfea (GB) – video
Gon.IV (176) – III gr. (xx) – Nikus (FR) – video
Gon.V (177) – N. Próbna (xx) – Izis – video
Gon.VI (178) – II gr. (oo) – Aktyw – video
Gon.VII (179) – Hcp. III gr. (xx) – Indigo Ocean (FR) – video
Gon.VIII (180) – N. Figaro (oo) – Hanouh (FR) – video
Gon.IX (181) – II gr. (xx) – Medrock (IRE) – video
Gon.X (182) – N. Trafa (oo) – Adelita – video


Dzień 21 - 9.07.2017:

Gon.I (164) – III gr. (xx) – Sumidero – video
Gon.II (165) – Hcp. II gr. (oo) – Adash (RU) – video
Gon.III (166) – N. Demon Cluba (xx) – Petronius – video
Gon.IV (167) – II gr. (oo) – Grand Amour – video
Gon.V (168) – Hcp. IV gr. (xx) – Speedy Szumawa (FR) – video
Gon.VI (169) – N. Janowa (oo) – Shannon Queen – video
Gon.VII (170) – IV gr. (oo) – Lady Dahess MNM (DE)– video
Gon.VIII (171) – Hcp. IV gr. (xx) – Tough Szumawa (FR) – video
Gon.IX (172) – Hcp. III gr. (xx) – Eston – video


Dzień 20 - 8.07.2017:

Gon.I (155) – Hcp. III gr. (oo) – Elmuna – video
Gon.II (156) – N. Kurozwęk (oo) – Shahad Athbah (GB) – video
Gon.III (157) – N. Próbna (xx) – Polski Lord – video
Gon.IV (158) – N. Europejczyka (oo) – Fazza Al Khalediah (FR) – video
Gon.V (159) – Gonitwa uczniowska (xx) – Easy Go (GB) – video
Gon.VI (160) – II gr. (oo) – Mina Maia – video
Gon.VII (161) – IV gr. (xx) – Network – video
Gon.VIII (162) – II gr. (xx) – Glamorous Thingie (FR) – video
Gon.IX (163) – IV gr. (oo) – Boy Mugatin – video


Dzień 19 - 2.07.2017:

Gon.I (146) – II gr. (xx) – Dżumandi – video
Gon.II (147) – II gr. (xx) – Chill Gioffry (IRE) – video
Gon.III (148) – Memoriał Fryderyka Jurjewicza (xx) – Kokshe (IRE) – video
Gon.IV (149) – Hcp. III gr. (xx) – Chant Soldier (FR) – video
Gon.V (150) – N. Próbna (xx) – Istambuł – video
Gon.VI (151) – N. Novary (xx) – Furia (GER) – video
Gon.VII (152) – N. Prezesa Totalizatora Sportowego (xx) – Caccini (FR) – video
Gon.VIII (153) – N. Derby (xx) – Bush Brave (IRE) – video
Gon.IX (154) – Hcp. III gr. (xx) – Komandor – video
Szwadron Kawalerii Wojska Polskiego – video


Dzień 18 - 1.07.2017:

Gon.I (138) – III gr. (oo) – Jafeel Athbah (GB) – video
Gon.II (139) – III gr. (xx) – Fabulous Angel (FR) – video
Gon.III (140) – II gr. (oo) – Bariq Dazzelour (IL) – video
Gon.IV (141) – III gr. (xx) – Novitor – video
Gon.V (142) – III gr. (xx) – Sando – video
Gon.VI (143) – II gr. (xx) – Areej (GB) – video
Gon.VII (144) – Hcp. II gr. (xx) – Solin – video
Gon.VIII (145) – II gr. (oo) – El Pais – video


Trening na Służewcu - 27.06.2017:

video 1
video 2
Szamet (Roulette - Szata) - video
Stajnia Esperance - video


Dzień 17 - 25.06.2017:

Gon.I (131) – III gr. (xx) – Dakard – video
Gon.II (132) – II gr. (oo) – Severus – video
Gon.III (133) – II gr. (xx) – Ravie des Bournais (FR) – video
Gon.IV (134) – II gr. (oo) – Echa Wadi – video
Gon.V (135) – II gr. (xx) – Alfea (GB) – video
Gon.VI (136) – II gr. (oo) – Brasilia – video
Gon.VII (137) – Hcp. III gr. (xx) – Faraon – video


Dzień 16 - 24.06.2017:

Gon.I (124) – III gr. (xx) – Helio Bareliere (FR) – video
Gon.II (125) – II gr. (oo) – Amalfia – video
Gon.III (126) – III gr. (xx) – Novelina – video
Gon.IV (127) – III gr. (xx) – Shalkar (IRE) – video
Gon.V (128) – II gr. (oo) – Fateh (FR) – video
Gon.VI (129) – II gr. (oo) – Paganell – video
Gon.VII (130) – Hcp. III gr. (oo) – Aljasra (FR) – video


Dzień 15 - 18.06.2017:

Gon.I (116) – II gr. (xx) – Design – video
Gon.II (117) – II gr. (oo) – Monther Al Khalediah (FR) – video
Gon.III (118) – N. Aschabada (xx) – Petronius – video
Gon.IV (119) – Hcp. III gr. (xx) – Javorka – video
Gon.V (120) – III gr. (xx) – Dżumandi – video
Gon.VI (121) – III gr. (xx) – Bromsky (GB) – video
Gon.VII (122) – III gr. (oo) – Orionka – video
Gon.VIII (123) – III gr. (xx) – Herbatnik (IRE) – video


Dzień 14 - 17.06.2017:

Gon.I (108) – Hcp. II gr. (xx) – Finalistka – video
Gon.II (109) – N. Bandosa (oo) – Twilight – video
Gon.III (110) – Gonitwa uczniowska (xx) – Eston – video
Gon.IV (111) – Hcp. II gr. (oo) – Hanouh (FR) – video
Gon.V (112) – II gr. (oo) – Top Medina (SE) – video
Gon.VI (113) – Hcp. II gr. (xx) – Bellerofont (FR) – video
Gon.VII (114) – III gr. (oo) – Boy Mugatin – video
Gon.VIII (115) – III gr. (xx) – Tribunal (IRE) – video


Dzień 13 - 11.06.2017:

Gon.I (99) – III gr. (oo) – V.I.P. Kossack (NL) – video
Gon.II (100) – N. Widzowa (xx) – Caccini (FR) – video
Gon.III (101) – II gr. (xx) – Furia (GER) – video
Gon.IV (102) – III gr. (xx) – Defar – video
Gon.V (103) – N. Iwna (xx) – Velnelis (IRE) – video
Gon.VI (104) – Hcp. III gr. (xx) – Jack Power (IRE) – video
Gon.VII (105) – II gr. (oo) – Mohacz – video
Gon.VIII (106) – N. Ofira (oo) – Burkan Al Khalediah (SA) – video
Gon.IX (107) – II gr. (oo) – Dar Duni – video


Dzień 12 - 10.06.2017:

Gon.I (90) – Hcp. III gr. (xx) – Solin – video
Gon.II (91) – N. Errlisa (oo) – Monmurhib Kossack (NL) – video
Gon.III (92) – II gr. (oo) – Medium – video
Gon.IV (93) – N. Haracza (xx) – Szamet – video
Gon.V (94) – N. El Paso (oo) – Sarin Hel – video
Gon.VI (95) – III gr. (xx) – Meltimo (IRE) – video
Gon.VII (96) – III gr. (oo) – Wasilew – video
Gon.VIII (97) – N. Soliny (xx) – Greshnitsia (FR) – video
Gon.IX (98) – II gr. (xx) – Dystans – video


Dzień 11 - 28.05.2017:

Gon.II (83) – III gr. (xx) – Gracja (IRE) – video
Gon.III (84) – II gr. (oo) – SS Mothill (FR) – video
Gon.IV (85) – III gr. (xx) – Aminata (GER) – video
Gon.V (86) – Hcp. III gr. (oo) – Wielka Dalena – video
Gon.VI (87) – Memoriał Jerzego Jednaszewskiego (xx) – Jam Duke (GB) – video
Gon.VII (88) – II gr. (oo) – Ethos – video


Dzień 10 - 27.05.2017:

Gon.II (75) – Hcp. III gr. (xx) – Incinatus – video
Gon.III (76) – Gonitwa uczniowska (xx) – Dunayka – video
Gon.IV (77) – III gr. (xx) – Tribunal (IRE) – video
Gon.V (78) – III gr. (oo) – Bariq Dazzelour (IL) – video
Gon.VI (79) – II gr. (oo) – Adelita – video
Gon.VII (80) – III gr. (xx) – Spasski – video
Gon.VIII (81) – kłusaki – Baliverne Buroise (FR) – video


Trening na Służewcu - 23.05.2017:

video


Dzień 9 - 21.05.2017:

Gon.I (66) – III gr. (oo) – Adash (RU) – video
Gon.II (67) – Hcp. III gr. (xx) – Karenina – video
Gon.III (68) – N. Rulera (xx) – Bush Brave (IRE) – video
Gon.IV (69) – N. Kabareta (oo) – Shannon Queen – video
Gon.V (70) – II gr. (oo) – Sweet Dream – video
Gon.VI (71) – III gr. (xx) – Targa – video
Gon.VII (72) – III gr. (xx) – Furia (GER) – video
Gon.VIII (73) – III gr. (xx) – Szamet – video


Dzień 8 - 20.05.2017:

Gon.I (58) – III gr. (xx) – Thorn (FR) – video
Gon.II (59) – II gr. (xx) – Ravie des Bournais (FR) – video
Gon.III (60) – N. Wiosenna (xx) – Mona Kerbili (FR) – video
Gon.IV (61) – II gr. (oo) – Prospero – video
Gon.V (62) – Hcp. III gr. (oo) – Ondina – video
Gon.VI (63) – II gr. (xx) – Claudette (USA) – video
Gon.VII (64) – Hcp. III gr. (xx) – Almenar – video
Gon.VIII (65) – II gr. (oo) – Sudtag (RU) – video


Dzień 7 - 14.05.2017:

Gon.I (49) – kłusaki – Udine du Pont (FR) – video
Gon.II (50) – N. Pamira (oo) – Shadwan Al Khalediah (FR) – video
Gon.III (51) – II gr. (oo) – Pio – video
Gon.IV (52) – III gr. (xx) – Subiectum – video
Gon.V (53) – N. Golejewka (xx) – Silvera (GB) – video
Gon.VI (54) – III gr. (oo) – Ouzbeks du Panjshir (FR) – video
Gon.VII (55) – III gr. (xx) – Jam Babinicz – video
Gon.VIII (56) – kłusaki – Usita (FR) – video
Gon.IX (57) – II gr. (xx) – Polish Spirit (IRE) – video


Dzień 6 - 13.05.2017:

Gon.I (40) – kłusaki – Domino Deco (FR)) – video
Gon.II (41) – N. Jaroszówki (xx) – Emperor Ajeez (IRE) – video
Gon.III (42) – Hcp. III gr. (xx) – Solin – video
Gon.IV (43) – Memoriał Stanisława Sałagaja (oo) – Zahaab (FR) – video
Gon.V (44) – II gr. (oo) – Parsek – video
Gon.VI (45) – kłusaki – Barbariska (FR) – video
Gon.VII (46) – III gr. (xx) – Petronius – video
Nanon (Fly To The Stars - Night Dreams) – video
Gon.VIII (47) – III gr. (xx) – Blue Ninja (IRE) – video
Gon.IX (48) – III gr. (oo) – Da'As (FR) – video


Dzień 5 - 7.05.2017:

Gon.I (33) – kłusaki – Udine du Pont (FR) – video
Gon.II (34) – N. Irandy (xx) – Definition – video
Gon.III (35) – III gr. (xx) – Taida – video
Gon.IV (36) – Hcp. III gr. (xx) – Rakisz – video
Gon.V (37) – Hcp. III gr. (xx) – Memo – video
Gon.VI (38) – II gr. (oo) – Monmurhib Kossack (NL) – video
Gon.VII (39) – II gr. (oo) – Guerro – video


Dzień 4 - 6.05.2017:

Gon.I (25) – kłusaki – Belee Cass (FR) – video
Gon.II (26) – III gr. (xx) – Gared – video
Gon.III (27) – II gr. (oo) – Nesma Al Mels (FR) – video
Gon.IV (28) – III gr. (xx) – Letbygonesbeicons (GB) – video
Gon.V (29) – II gr. (oo) – Sarin Hel – video
Gon.VI (30) – kłusaki – Usita (FR) – video
Gon.VII (31) – III gr. (xx) – Nagroda – video
Gon.VIII (32) – III gr. (oo) – Fateh (FR) – video


Trening na Służewcu - 2.05.2017:

video


Dzień 3 - 30.04.2017:

Gon.I (18) – kłusaki – Brandy Hornline (FR) – video
Gon.II (19) – N. Cometa (oo) – Gusa – video
Gon.III (20) – III gr. (xx) – Fibi (IRE) – video
Gon.IV (21) – N. Strzegomia (xx) – Velnelis (IRE) – video
Gon.V (22) – N. Dżamajki (xx) – Mona Kerbili (FR) – video
Gon.VI (23) – kłusaki – Bombay Sun (FR) – video
Gon.VII (24) – Hcp. III gr. (oo) – Elmuna – video


Dzień 2 - 29.04.2017:

Gon.I (9) – kłusaki – Ukamaya Verderie (FR) – video
Gon.II (10) – II gr. (oo) – Twilight – video
Gon.III (11) – Hcp. III gr. (xx) – Claudette (USA) – video
Gon.IV (12) – II gr. (xx) – Wiedzmin (IRE) – video
Gon.V (13) – III gr. (xx) – Furia (GER) – video
Gon.VI (14) – Hcp. III gr. (xx) – Golden Glider (IRE) – video
Gon.VII (15) – kłusaki – Serenade du Betz (FR) – video
Gon.VIII (16) – II gr. (xx) – Silver Boy – video
Gon.IX (17) – III gr. (oo) – L' Eau du Gange (FR) – video


Trening na Służewcu - 29.04.2017:

Stajnia trenera Macieja Jodłowskiego - video
Stajnia trenera Janusza Kozłowskiego - video 1, video 2


Dzień 1 - 23.04.2017:

Gon.I (1) – N. Dandolo - Handikap Otwarcia (xx) – Bowie (GER) – video
Gon.II (2) – III gr. (xx) – Thunder Thor (IRE) – video
Gon.III (3) – Memoriał Tomasza Dula (xx) – Kurier – video
Gon.IV (4) – III gr. (xx) – Hard Work (IRE) – video
Hard Work (IRE) – video
Gon.V (5) – III gr. (xx) – Polish Spirit (IRE) – video
Gon.VI (6) – III gr. (oo) – Evergonnatouchthis – video
Gon.VII (7) – III gr. (xx) – Bellerofont (FR) – video
Gon.VIII (8) – N. Skowronka (oo) – Burkan Al Khalediah (SA) – video


Trening na Służewcu - 22.04.2017:

video


Trening na Służewcu - 15.04.2017:

video
Stajnia trenera Macieja Jodłowskiego - video
Druid Magic (Zamindar - Never Fade) i buldog francuski Ula - video


Trening na Służewcu - 11.04.2017:

video 1
video 2
Szapiro (Ruten - Szata) i Szamet (Roulette - Szata), - video


08.04.2017

Stajnia Rosłońce - wiosenny przegląd koni - video


Trening na Służewcu - 08.04.2017:

video 1
video 2
Va Bank (IRE) (Archipenko - Vinales) - video
Alladyn (Von - Alba Longa) - video


Trening na Służewcu - 01.04.2017:

video 1
video 2