Dzień 44 - 29.09.2010:

Gon.I (346) – II gr. (oo) – Al-Ad – video
Gon.II (347) – IV gr. (xx) – Sarsen (USA) – video
Gon.III (348) – II gr. (xx) – Tarantulla – video
Gon.IV (349) – N. Druida (oo) – Amadis – video
Gon.V (350) – IV gr. (xx) – Norweg – video
Gon.VI (351) – IV gr. (oo) – Owidiusz – video
Gon.VII (352) – II gr. (xx) – North Pacific – video


Dzień 43 - 26.09.2010:

Gon.I (338) – płoty – N. Hubala – Angus – video
Gon.II (339) – Hcp. III gr. (xx) – Tybalt – video
Gon.III (340) – IV gr. (xx) – Suri (ISR) – video
Gon.IV (341) – N. Cardei – Electra Deelites (GB) – video
Gon.V (342) – N. Mosznej (xx) – Golden Tirol (GER) – video
Gon.VI (343) – N. Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi (xx) – Exciting Life (IRE) – video
Gon.VII (344) – Wielka Warszawska (xx) – Dancing Moon – video
Gon.VIII (345) – II gr. (xx) – Ride With Me (IRE) – video


Dzień 42 - 25.09.2010:

Gon.I (331) – Hcp. III gr. (oo) – Gamessa – video
Gon.II (332) – N. Zenda (xx) – Solo Su (IRE) – video
Gon.III (333) – II gr. (oo) – El-Brilant – video
Gon.IV (334) – II gr. (xx) – Detalistka – video
Gon.V (335) – N. Orgii (oo) – Song of Joy (DE) – video
Gon.VI (336) – IV gr. (xx) – Sceptyk – video
Gon.VII (337) – III gr. (xx) – Czekondo – video


Dzień 41 - 22.09.2010:

Gon.II (326) – III gr. (xx) – Flying Stone (USA) – video
Gon.III (327) – Hcp. IV gr. (xx) – Banderos – video
Gon.IV (328) – IV gr. (oo) – Wassim (SE) – video
Gon.V (328) – II gr. (xx) – Vivien – video
Gon.VI (330) – IV gr. (xx) – Nugella – video


Dzień 40 - 19.09.2010:

Gon.I (317) – Hcp. IV gr. (oo) – RM Explorer (SE) – video
Gon.II (318) – II gr. (xx) – Aischylos (IRE) – video
Gon.III (319) – II gr. (oo) – Passionaria – video
Gon.IV (320) – IV gr. (xx) – Dream Works – video
Gon.V (321) – N. Oaks (oo) – Sajra – video
Gon.VI (322) – N. Dziennika "Życie Warszawy" (xx) – Charro – video
Gon.VII (323) – III gr. (oo) – Kwiksle (GB) – video
Gon.VIII (324) – Hcp. III gr. (xx) – My Master – video


Dzień 39 - 18.09.2010:

Gon.I (310) – II gr. (oo) – Gardan – video
Gon.II (311) – IV gr. (xx) – Karateka – video
Gon.III (312) – Hcp. III gr. (xx) – Elza – video
Gon.IV (313) – II gr. (xx) – Ladyorange (IRE) – video
Gon.V (314) – N. Baska (xx) – Etrusk – video
Gon.VI (315) – IV gr. (xx) – Scorel – video
Gon.VII (316) – III gr. (xx) – Konbola – video


Dzień 38 - 15.09.2010:

Gon.I (303) – Hcp. III gr. (oo) – Trust – video
Gon.II (304) – II gr. (xx) – Dardara – video
Gon.III (305) – II gr. (oo) – Jallah 1 (DE) – video
Gon.IV (306) – II gr. (xx) – My Sweet Dream – video
Gon.V (307) – N. Wielkiego Szlema (oo) – Marvin El Samawi (DE) – video
Gon.VI (308) – II gr. (xx) – Intens – video
Gon.VII (309) – III gr. (xx) – North Pacific – video


Dzień 37 - 12.09.2010:

Gon.I (295) – II gr. (oo) – Amadis – video
Gon.II (296) – Hcp. IV gr. (xx) – Fairy World – video
Gon.III (297) – II gr. (oo) – Sabha – video
Gon.IV (298) – II gr. (xx) – Mały Kapral – video
Gon.V (299) – II gr. (oo) – Mirawa – video
Gon.VI (300) – IV gr. (xx) – Anamo (FR) – video
Gon.VII (301) – III gr. (oo) – Fuzjon – video
Gon.VIII (302) – II gr. (xx) – Ulsan – video


Dzień 36 - 11.09.2010:

Gon.I (288) – N. Borka - seria A (oo) – Matiz – video
Gon.II (289) – IV gr. (xx) – Davila – video
Gon.III (290) – IV gr. (oo) – Zejman – video
Gon.IV (291) – II gr. (oo) – Sabir – video
Gon.V (292) – II gr. (xx) – Hipo Club – video
Gon.VI (293) – N. Borka - seria B (oo) – El Sara – video
Gon.VII (294) – III gr. (xx) – Moza – video


Dzień 35 - 5.09.2010:

Gon.I (278) – III gr. (oo) – Malahar – video
Gon.II (279) – IV gr. (xx) – Sarsen (USA) – video
Gon.III (280) – N. Łeb w Łeb (xx) – Szeroka Polana – video
Gon.IV (281) – II gr. (oo) – Wigo – video
Gon.V (282) – N. Dakoty (xx) – Santina Dond (USA) – video
Gon.VI (283) – II gr. (oo) – Eris Al Nath (DE) – video
Gon.VII (284) – N. St. Leger (xx) – Kardinale – video
Gon.VIII (285) – IV gr. (xx) – Desamum (GER) – video
Gon.IX (286) – II gr. (xx) – Nowicjusz – video
Gon.X (287) – IV gr. (xx) – Konbola – video


Dzień 34 - 4.09.2010:

Gon.I (268) – płoty (xx) – N. Baracza – Danka – video
Gon.II (269) – III gr. (xx) – Veto – video
Gon.III (270) – Hcp. III gr. (xx) – Szatra – video
Gon.IV (271) – II gr. (xx) – Nonito – video
Gon.V (272) – II gr. (oo) – Zaklinacz – video
Gon.VI (273) – N. Przedświta (xx) – Kalin (GER) – video
Gon.VII (274) – IV gr. (xx) – Thuram – video
Gon.VIII (275) – SK Krasne (xx) – Dżazzil – video
Gon.IX (276) – II gr. (xx) – Hortensja – video
Gon.X (277) – płoty (xx) – N. Chyszowa – Noridon – video


Dzień 33 - 25.08.2010:

Gon.I (258) – IV gr. (xx) – King's Ocean – video
Gon.II (259) – II gr. (xx) – Soley – video
Gon.III (260) – Hcp. II gr. (xx) – Jam Jessica – video
Gon.IV (261) – II gr. (xx) – Nekla – video
Gon.V (262) – Hcp. IV gr. (xx) – Namibia – video
Gon.VI (263) – IV gr. (xx) – Karmin – video
Gon.VII (264) – Hcp. III gr. (xx) – Laron – video
Gon.VIII (265) – IV gr. (xx) – Perfect Chief – video
Gon.IX (266) – III gr. (xx) – My Sweet Dream – video
Gon.X (267) – II gr. (xx) – Solo Su (IRE) – video


Dzień 32 - 22.08.2010:

Gon.I (249) – II gr. (oo) – Pasjonat – video
Gon.II (250) – Hcp. III gr. (oo) – Szamir – video
Gon.III (251) – N. Białki (oo) – Dostatok (RU) – video
Gon.IV (252) – N. Sabelliny (oo) – Eulera – video
Gon.V (253) – N. Bandoli (oo) – Fulmar – video
Gon.VI (254) – Mem. B. Ziemiańskiego (oo) – Esteem (GB) – video
Gon.VII (255) – N. Europy - Sheikh Zayed Bin Sultan Al Nahyan (oo) – Muqatil Al Khalidiah (SA) – video
Gon.VIII (256) – IV gr. (oo) – Trust – video
Gon.IX (257) – II gr. (oo) – Padede (RU) – video


Dzień 31 - 21.08.2010:

Gon.I (240) – Hcp. III gr. (xx) – Tybalt – video
Gon.II (241) – IV gr. (xx) – Jexena – video
Gon.III (242) – II gr. (xx) – Brazyliera – video
Gon.IV (243) – IV gr. (xx) – Dream Works – video
Gon.V (244) – II gr. (xx) – Joy Bella – video
Gon.VI (245) – II gr. (oo) – Matiz – video
Gon.VII (246) – IV gr. (xx) – Flying Stone (USA) – video
Gon.VIII (247) – N. Jaguara (xx) – Khilona (GER) – video
Gon.IX (248) – II gr. (xx) – Karidża – video


Dzień 30 - 14.08.2010:

Gon.I (232) – II gr. (oo) – Czarlina – video
Gon.II (233) – IV gr. (xx) – Elza – video
Gon.III (234) – N. Łazienkowska (xx) – Kortina Royal – video
Gon.IV (235) – N. Próbna (xx) – Tybet – video
Gon.V (236) – N. Deer Leapa (xx) – Green Maestro – video
Gon.VI (237) – IV gr. (xx) – Negros – video
Gon.VII (238) – II gr. (xx) – Korrada – video
Gon.VIII (239) – III gr. (xx) – Liderka – video
Dostatok (Status - Dupona) i Valentino G (Nonius - Valuyevka) – video


Dzień 29 - 13.08.2010:

Gon.I (224) – Hcp. IV gr. (xx) – Nearly Perfect (GER) – video
Gon.II (225) – II gr. (oo) – Chaza – video
Gon.III (226) – II gr. (xx) – Nicolena – video
Gon.IV (227) – Hcp. II gr. (oo) – Ehud – video
Gon.V (228) – Hcp. IV gr. (xx) – Kurdesz – video
Gon.VI (229) – III gr. (oo) – Ensenator – video
Gon.VII (230) – N. Skarba (xx) – Legendary King (USA) – video
Gon.VIII (231) – IV gr. (xx) – Jam Jessica – video


Dzień 28 - 8.08.2010:

Gon.I (216) – II gr. (oo) – EH Monsun (DE) – video
Gon.II (217) – IV gr. (xx) – Teutonico (ITY) – video
Gon.III (218) – Hcp. IV gr. (xx) – Zonda – video
Gon.IV (219) – IV gr. (oo) – Malahar – video
Gon.V (220) – N. Oaks (xx) – Infamia – video
Gon.VI (221) – IV gr. (xx) – Somoza – video
Gon.VII (222) – IV gr. (oo) – Zejman – video
Gon.VIII (223) – Hcp. II gr. (xx) – Impossible – video


Dzień 27 - 7.08.2010:

Gon.I (207) – III gr. (oo) – Zabobon – video
Gon.II (208) – II gr. (xx) – Caramelen (USA) – video
Gon.III (209) – IV gr. (xx) – Sceptyk – video
Gon.IV (210) – II gr. (oo) – Gimel z Reguła – video
Gon.V (211) – N. Kozienic (xx) – Dżulietto – video
Gon.VI (212) – III gr. (xx) – Dark Chief – video
Gon.VII (213) – II gr. (oo) – Armina – video
Gon.VIII (214) – III gr. (xx) – Kalin (GER) – video
Gon.IX (215) – płoty (xx) – N. Bojgarda – Traviolla – video


Dzień 26 - 1.08.2010:

Gon.I (198) – II gr. (oo) – Gustaw – video
Gon.II (199) – IV gr. (xx) – Icarus – video
Gon.III (200) – Hcp. III gr. (xx) – Karidża – video
Gon.IV (201) – II gr. (xx) – Blue Moon – video
Gon.V (202) – N. Figaro (oo) – El Weiron (SE) – video
Gon.VI (203) – IV gr. (xx) – Kalin (GER) – video
Gon.VII (204) – II gr. (xx) – Odrobina – video
Gon.VIII (205) – II gr. (xx) – Esteem (GB) – video
Gon.IX (206) – IV gr. (xx) – Perfect Chief – video


Dzień 25 - 31.07.2010:

Gon.I (189) – płoty (xx) – Memoriał Jerzego Eliasa – Noridon – video
Gon.II (190) – Hcp. III gr. (oo) – Kwiksle (GB) – video
Gon.III (191) – II gr. (xx) – Khilona (GER) – video
Gon.IV (192) – II gr. (oo) – Mirror – video
Gon.V (193) – III gr. (xx) – Temida – video
Gon.VI (194) – N. Emaela (oo) – Boogie Woogie (DE) – video
Gon.VII (195) – IV gr. (xx) – Precioza – video
Gon.VIII (196) – II gr. (xx) – Bonsai's Blade (GB) – video
Gon.IX (197) – płoty (xx) – N. Kastora – Azkaban – video


Dzień 24 - 25.07.2010:

Gon.I (180) – II gr. (oo) – El Sara – video
Gon.II (181) – III gr. (xx) – Charro – video
Gon.III (182) – III gr. (oo) – Farah-Basel – video
Gon.IV (183) – IV gr. (xx) – Orient Rock (IRE) – video
Gon.V (184) – II gr. (xx) – The Blue (GER) – video
Gon.VI (185) – N. Derby (oo) – Celtis – video
Gon.VII (186) – N. Syreny (xx) – Green Maestro – video
Gon.VIII (187) – II gr. (xx) – Nafisah – video
Gon.IX (188) – IV gr. (xx) – Dekoracja – video


Dzień 23 - 24.07.2010:

Gon.I (170) – Hcp. IV gr. (oo) – Symfonia – video
Gon.II (171) – IV gr. (xx) – Bulleri (IRE) – video
Gon.III (172) – II gr. (oo) – Song of Joy (DE)– video
Gon.IV (173) – N. Próbna (xx) – Time of Wind (GER) – video
Gon.V (174) – N. Amuratha (oo) – Herma – video
Gon.VI (175) – IV gr. (xx) – wyścig unieważniony – video
Gon.VII (176) – N. Dorpata (xx) – Black Pantera (IRE) – video
Gon.VIII (177) – N. Eukaliptusa (oo) – Gagra z Reguła – video
Gon.IX (178) – II gr. (xx) – Campo-di-Mare – video
Gon.X (179) – N. Demon Cluba (xx) – Tebi – video


Dzień 22 - 4.07.2010:

Gon.I (162) – płoty (xx) – N. 1. Dywizji Kawalerii WP – Noridon – video
Gon.II (163) – N. Próbna (xx) – Black Pantera (IRE) – video
Gon.III (164) – N. Rzecznej (xx) – Golden Tirol (GER) – video
Gon.IV (165) – N. Prezesa TS (xx) – Hipoliner – video
Gon.V (166) – Hcp. III gr. (xx) – Kalutara – video
Gon.VI (167) – N. Derby (xx) – Infamia – video
Gon.VII (168) – N. Novary (xx) – Demeter – video
Gon.VIII (169) – płoty (xx) – Angus – video


Dzień 21 - 3.07.2010:

Gon.I (154) – Hcp. II gr. (oo) – Fagus – video
Gon.II (155) – II gr. (xx) – Tebi – video
Gon.III (156) – II gr. (oo) – Eragon – video
Gon.IV (157) – N. Próbna (xx) – Azure Dragon (USA) – video
Gon.V (158) – N. Kurozwęk (oo) – Vasyli Kossack (NL) – video
Gon.VI (159) – III gr. (xx) – Night Pearl – video
Gon.VII (160) – N. Arry (oo) – Azylant – video
Gon.VIII (161) – II gr. (xx) – Tyrolean Night (IRE) – video


Dzień 20 - 27.06.2010:

Gon.I (146) – II gr. (oo) – Boogie Woogie (DE) – video
Gon.II (147) – Hcp. III gr. (xx) – Niespokojna – video
Gon.III (148) – III gr. (oo) – El Misti – video
Gon.IV (149) – N. Próbna (xx) – Legendary King (USA) – video
Gon.V (150) – N. Janowa (oo) – Equilin – video
Gon.VI (151) – III gr. (xx) – Kalin (GER) – video
Gon.VII (152) – Hcp. II gr. (xx) – Cynterna – video
Gon.VIII (153) – III gr. (xx) – Jenavia – video


Dzień 19 - 26.06.2010:

Gon.I (139) – Hcp. II gr. (xx) – Terra Incognita – video
Gon.II (140) – N. Koheilana I (oo) – Marwan – video
Gon.III (141) – N. Próbna (xx) – Electra Deelites (GB) – video
Gon.IV (142) – II gr. (oo) – Wietrzyk – video
Gon.V (143) – III gr. (xx) – Delonsa – video
Gon.VI (144) – II gr. (oo) – Dar Duni – video
Gon.VII (145) – III gr. (xx) – Temida – video


Dzień 18 - 20.06.2010:

Gon.I (132) – Hcp. III gr. (xx) – Soryt – video
Gon.II (133) – II gr. (oo) – El Besta – video
Gon.III (134) – N. Próbna (xx) – Santina Dond (USA) – video
Gon.IV (135) – III gr. (xx) – Szatra – video
Gon.V (136) – N. Aschabada (xx) – Invisible Dubai (GB) – video
Gon.VI (137) – N. Errlisa (oo) – Herma – video
Gon.VII (138) – III gr. (xx) – Numulus – video


Dzień 17 - 19.06.2010:

Gon.I (124) – III gr. (xx) – Newport Wind (USA) – video
Gon.II (125) – Hcp. III gr. (oo) – Gagra z Reguła – video
Gon.III (126) – II gr. (xx) – Moza – video
Gon.IV (127) – N. Próbna (xx) – Exciting Life (IRE) – video
Gon.V (128) – N. Bandosa (oo) – Celestyn – video
Gon.VI (129) – Hcp. III gr. (xx) – Sojtora – video
Gon.VII (130) – II gr. (oo) – Fira Akba – video
Gon.VIII (131) – III gr. (xx) – Intima – video


Dzień 16 - 13.06.2010:

Gon.I (116) – Hcp. III gr. (xx) – Spectacor – video
Gon.II (117) – Hcp. III gr. (oo) – Asla – video
Gon.III (118) – Hcp. III gr. (xx) – Hinton – video
Gon.IV (119) – II gr. (oo) – Azylant – video
Gon.V (120) – N. Iwna (xx) – Dżulietto – video
Gon.VI (121) – II gr. (oo) – Zabobon – video
Gon.VII (122) – III gr. (xx) – Faghelaed (IRE) – video
Gon.VIII (123) – II gr. (xx) – Mallorca – video


Dzień 15 - 12.06.2010:

Gon.I (108) – Hcp. II gr. (xx) – Impossible – video
Gon.II (109) – Hcp. II gr. (oo) – Petersburg – video
Gon.III (110) – III gr. (xx) – Drybler – video
Gon.IV (111) – II gr. (oo) – Voulu Kossack (NL) – video
Gon.V (112) – N. Soliny (xx) – Kardinale – video
Gon.VI (113) – III gr. (xx) – Ender – video
Gon.VII (114) – III gr. (xx) – Muszelka – video
Gon.VIII (115) – płoty (xx) – N. Czada – San Moritz – video


Dzień 14 - 11.06.2010:

Gon.I (100) – II gr. (oo) – El Weiron (SE) – video
Gon.II (101) – Hcp. III gr. (xx) – In Polish – video
Gon.III (102) – N. Ofira (oo) – Kentauer Kossack (NL) – video
Gon.IV (103) – Mem. J. Jednaszewskiego (xx) – Charro – video
Gon.V (104) – N. Widzowa (xx) – Jovellanos – video
Gon.VI (105) – III gr. (xx) – Be Happy – video
Gon.VII (106) – II gr. (oo) – Emer – video
Gon.VIII (107) – II gr. (xx) – Tebi – video


Dzień 13 - 10.06.2010:

Gon.I (92) – II gr. (oo) – Alamayn – video
Gon.II (93) – III gr. (xx) – Iwnianin – video
Gon.III (94) – Hcp. III gr. (xx) – Inco – video
Gon.IV (95) – N. Próbna (oo) – Achilles – video
Gon.V (96) – N. Haracza (xx) – Horyzont – video
Gon.VI (97) – N. Europejczyka (oo) – Adding (GB) – video
Gon.VII (98) – II gr. (xx) – Lidar – video
Gon.VIII (99) – płoty – N. Hadriana (xx) – Jurand – video


Dzień 12 - 30.05.2010:

Gon.I (85) – II gr. (oo) – Al-Am – video
Gon.II (86) – II gr. (xx) – French Pal (FR) – video
Gon.III (87) – III gr. (xx) – Icarus – video
Gon.IV (88) – N. El Paso (oo) – Celtis – video
Gon.V (89) – Hcp. III gr. (xx) – Thuram – video
Gon.VI (90) – III gr. (oo) – Kwiksle (GB) – video
Gon.VII (91) – III gr. (xx) – Danka – video


Dzień 11 - 29.05.2010:

Gon.I (77) – II gr. (oo) – Kara Shar – video
Gon.II (78) – III gr. (xx) – Decossa – video
Gon.III (79) – III gr. (oo) – Celestyn – video
Gon.IV (80) – III gr. (xx) – Brydżida – video
Gon.V (81) – II gr. (oo) – Herma – video
Gon.VI (82) – III gr. (xx) – Drybler – video
Gon.VII (83) – II gr. (oo) – King Ute (GB) – video
Gon.VIII (84) – II gr. (xx) – Cynterna – video


Dzień 8 - 16.05.2010:

Gon.I (53) – Hcp. III gr. (xx) – Moza – video
Gon.II (54) – N. Próbna (oo) – Bolsena – video
Gon.III (55) – II gr. (xx) – Jacamar – video
Gon.IV (56) – N. Kabareta (oo) – Amadis i Kentauer Kossack (NL) – video
Gon.V (57) – N. Golejewka (xx) – Ruten (USA) – video
Gon.VI (58) – III gr. (xx) – Hippo Music – video
Gon.VII (59) – III gr. (xx) – Amore Fortunato – video
Gon.VIII (60) – N. Irandy (xx) – Against the Wind (ITY) – video


Dzień 7 - 15.05.2010:

Gon.I (45) – III gr. (oo) – El Weiron (SE) – video
Gon.II (46) – III gr. (xx) – Invisible Dubai (GB) – video
Gon.III (47) – III gr. (xx) – Upominek – video
Gon.IV (48) – N. Próbna (oo) – Om Suryan – video
Gon.V (49) – N. Jaroszówki (xx) – Green Maestro – video
Gon.VI (50) – Hcp. II gr. (oo) – Shanaiiaah (DE) – video
Gon.VII (51) – II gr. (xx) – Leopolis (USA) – video
Gon.VIII (52) – płoty – N. Sexmana (xx) – Stradom – video


Dzień 6 - 09.05.2010:

Gon.I (38) – Hcp. III gr. (oo) – Petersburg – video
Gon.II (39) – N. Próbna (oo) – Marwan – video
Gon.III (40) – III gr. (xx) – Cynterna – video
Gon.IV (41) – Hcp. III gr. (xx) – Chogori (GB) – video
Gon.V (42) – III gr. (xx) – Dżereń – video
Gon.VI (43) – II gr. (oo) – Dar Duni – video
Gon.VII (44) – II gr. (xx) – Horyzont – video


Dzień 5 - 08.05.2010:

Gon.I (31) – Hcp. II gr. (oo) – Sajra – video
Gon.II (32) – Hcp. III gr. (xx) – Marysieńka – video
Gon.III (33) – N. Próbna (oo) – Donna Carla – video
Gon.IV (34) – Hcp. III gr. (xx) – Hinton – video
Gon.V (35) – III gr. (xx) – Decossa – video
Gon.VI (36) – III gr. (xx) – Nataniel – video
Gon.VII (37) – płoty – Mem. dr A. Falewicza (xx) – San Luis – video


Dzień 4 - 02.05.2010:

Gon.I (24) – II gr. (oo) – Celtis – video
Gon.II (25) – III gr. (xx) – Glenora – video
Gon.III (26) – Hcp. III gr. (xx) – Juncus – video
Gon.IV (27) – N. Próbna (oo) – Adding (GB) – video
Gon.V (28) – N. Strzegomia (xx) – Dżulietto – video
Gon.VI (29) – III gr. (oo) – Esteem (GB) – video
Gon.VII (30) – N. Dżamajki (xx) – Infamia – video


Dzień 3 - 01.05.2010:

Gon.I (17) – III gr. (xx) – Invisble Dubai (GB) – video
Gon.II (18) – II gr. (xx) – Danjazz – video
Gon.III (19) – III gr. (xx) – Nick of Instinct – video
Gon.IV (20) – N. Próbna (oo) – Emilio – video
Gon.V (21) – III gr. (xx) – Veto – video
Gon.VI (22) – III gr. (oo) – King Ute (GB) – video
Gon.VII (23) – III gr. (xx) – Night Pearl – video


Dzień 2 - 25.04.2010:

Gon.I (8) – Hcp. III gr. (xx) – Camparano – video
Gon.II (9) – II gr. (oo) – Arwim – video
Gon.III (10) – III gr. (xx) – Kalmar – video
Gon.IV (11) – II gr. (xx) – Against the Wind (ITY) – video
Gon.V (12) – III gr. (xx) – Irydyna – video
Gon.VI (13) – II gr. (xx) – Scinus – video
Gon.VII (14) – N. Cometa (oo) – Vasyli Kossack (NL) – video
Gon.VIII (15) – Hcp. III gr. (xx) – Despinado – video
Gon.IX (16) – II gr. (xx) – Bonsai's Blade (GB) – video


Dzień 1 - 24.04.2010:

Gon.I (1) – N. Dandolo - Hcp. Otwarcia I gr. (xx) – Tebi – video
Gon.II (2) – III gr. (oo) – Nadin – video
Gon.III (3) – Hcp. III gr. (xx) – Impossible – video
Gon.IV (4) – III gr. (xx) – Black Troy (GB) – video
Gon.V (5) – Mem. Tomasza Dula - Hcp. I gr. (xx) – Dark Chief – video
Gon.VI (6) – N. Skowronka (oo) – Nasch (DE) – video
Gon.VII (7) – III gr. (xx) – Jacamar – video